KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804450
nr 1280 4450
Madonna med barnet, ej signerad. Olja på pannå, 56x39 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:36:26
1.500 kr